Mourinho odrzucił zaproszenie na spotkanie z kibicami

rok temu Mourinho odrzucił zaproszenie na spotkanie z kibicami
fot. FotoPyk

Menadżer Jose Mourinho został zaproszony przez fanów Manchesteru United na spotkanie, które miałoby dotyczyć atmosfery na Old Trafford, ale postanowił je odrzucić.

Pomimo dobrych wyników osiąganych jak dotąd w sezonie 2017/2018 przez Manchester United, wielu kibiców „Czerwonych Diabłów” nie jest w pełni zadowolonych z postawy swoich ulubieńców. Nie podoba im się styl gry zespołu - trybuny swoje niezadowolenie wyrażały bardzo dobitnie chociażby podczas ostatniego meczu na Old Trafford z Tottenhamem (zwycięstwo Manchesteru 1:0). 

Przy okazji wtorkowego meczu w Lidze Mistrzów przeciwko Benfice portugalski szkoleniowiec wyraził nadzieję, że kibicom widowisko (zwycięstwo Manchesteru 2:0) podobało się bardziej niż to sprzed kilku dni okraszone gwizdami i buczeniem z trybun. W odpowiedzi stowarzyszenie kibiców klubu „MUST” (The Manchester United Supporters Trust) zaprosiło Mourinho na spotkanie z kibicami, podczas którego mieliby porozmawiać o atmosferze na stadionie. 

Portugalczyk to zaproszenie jednak odrzucił, argumentując w swoim stylu: - Manchesterowi United kibicuje ćwierć tego świata. Nie jestem w stanie się z nimi wszystkim spotkać.

Na spokojną atmosferę menadżer klubu z Old Trafford nie będzie mógł z pewnością liczyć podczas najbliższego ligowego spotkania. Razem ze swoimi podopiecznymi wybiera się bowiem na Stamford Bridge, aby zmierzyć się z Chelsea - aktualnymi mistrzami kraju i jednocześnie swoim byłym pracodawcą. Przed tym spotkaniem Manchester zajmuje drugie miejsce w tabeli Premier League z 23 punktami na koncie, a „The Blues” czwarte z dorobkiem o cztery oczka mniejszym.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: José Mourinho Manchester United Anglia Portugalia Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.