Morata: Po meczu wracam do domu pieszo!

rok temu Morata: Po meczu wracam do domu pieszo!
fot. FotoPyk

Álvaro Morata zdradził w rozmowie z „Cadena SER” swój niecodzienny zwyczaj związany z dniem meczowym Chelsea.

Hiszpan dołączył do zespołu „The Blues” tego lata i z miejsca stał się jedną z największych gwiazd wśród podopiecznych Antonio Conte. Przeprowadzając się do Londynu zadbał o to, by nie musieć przedzierać się zatłoczone ulice. Pomysł

- Mieszkam w Chelsea [dzielnica Londynu - przyp. red.], pięć minut od stadionu. Czasami po meczu, kiedy drogi są zablokowane, biorę swoje rzeczy i po prostu idę do domu. Jeśli uda nam się wygrać, to czasem się wynagradzam i wstępuję po drodze na piwo - wyjawił wychowanek Realu Madryt.

- Moja żona Alice to najważniejsza osoba w moim życiu, bardzo mi pomogła. Teraz futbol kończy się dla mnie wraz z końcem meczu, wcześniej po porażce potrafiłem być bardzo nieznośny.

Niedawno Morata zarzucał w wywiadzie, że po powrocie z Juventusu czuł się traktowany przez Real jak dziecko. Teraz zawodnik wyraził swoją wdzięczność „Królewskim”, ale przyznał, że chętnie by się z nimi zmierzył.

- Co mogę powiedzieć o Realu? Wygrałem wszystko w tym klubie. Z pewnością chciałbym zagrać w kolejnym finale Ligi Mistrzów, przeciwko Realowi. I wygrać ten mecz!

Napastnik nie zawsze znajdował się w pierwszym składzie mistrzów Hiszpanii, stąd niektórzy byli zdziwieni ceną, którą zapłaciła za niego Chelsea - 60 milionów funtów.

- Pewnego dnia ktoś do mnie podszedł i powiedział, że moim agentem musi być Harry Potter, ponieważ jego zdaniem nie byłem wart nawet 20 milionów. Zapytałem go wtedy ile on jest wart. Zawsze znajdzie się ktoś gotowy do krytykowania.ŹRÓDŁO
Cadena SER
TAGI: Álvaro Borja Morata Martín Chelsea FC Real Madryt CF Hiszpania Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.