Transfer Darmiana?!

rok temu Transfer Darmiana?!
fot. Matteo Darmian

Valencia rozważa sprowadzenie Matteo Darmiana.

Według informacji podawanych przez „Onda Cero”, defensor Manchesteru United wkrótce może spróbować swoich sił w LaLiga. „Nietoperze” wyszły w obecnym sezonie na prostą po trudniejszym okresie i chcą podtrzymać dobrą passę pozyskując nowych graczy. Dyrektorzy z Mestalla uznali, że pomóc w tym mógłby właśnie Darmian, który ma problemy z wywalczeniem miejsca w ekipie „Czerwonych Diabłów”.

Najbardziej satysfakcjonującym dla „Los Che” rozwiązaniem byłby transfer już w styczniu. Hiszpańscy dziennikarze twierdzą jednak, że kierownictwo klubu zdaje sobie sprawę, iż taka operacja nie będzie należeć do najłatwiejszych. Choć nie rezygnują ze swoich starań, biorą pod uwagę, że sfinalizowanie transakcji może być możliwe dopiero po sezonie.

To jednak nie zraża Valencii, która wierzy, że zawodnik byłby przydatny także przychodząc dopiero w przyszłym sezonie. Atutem Włocha jest przede wszystkim jego wszechstronność, może bowiem występować z powodzeniem po obu stronach obrony. Wiceliderzy ligi hiszpańskiej muszą jednak uważać, ponieważ Darmian wciąż wzbudza zainteresowanie takich klubów jak Juventus czy Roma.

27-latek przeniósł się do United w 2015 roku po bardzo udanym pobycie w Torino, lecz jego przygoda w Anglii nie przebiega już tak pomyślnie. O ile w pierwszym sezonie zdołał wystąpić w 39 spotkaniach, tak później grał już coraz mniej. W trwających rozgrywkach José Mourinho wykorzystuje go do rotacji w składzie, lecz nie zawsze znajduje dla niego miejsce na boisku. Do tej pory wystąpił w ośmiu z 18 oficjalnych meczów.ŹRÓDŁO
Onda Cero
TAGI: Matteo Darmian Valencia CF Manchester United FC Włochy Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.