„To wyjątkowe przeżycie dla Szczęsnego”

rok temu „To wyjątkowe przeżycie dla Szczęsnego”
fot. Juventus FC

Marina Łuczenko wypowiedziała się w wywiadzie dla „La Gazzetta dello Sport” o swoim mężu, Wojciechu Szczęsnym.

Golkiper dołączył tego lata do Juventusu po tym jak ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w barwach Romy. W Rzymie zasłużył sobie na miano jednego z najlepszych bramkarzy w Serie A, a to przekonało mistrzów Włoch, by wykupić go z Arsenalu. Obecny sezon jest jednak trudny dla Polaka, ponieważ musi pogodzić się z rolą rezerwowego Gianluigiego Buffona.

Sytuacja ma się zmienić w przyszłej kampanii, kiedy włoski weteran zakończy swoją przygodę z piłką. Do tego czasu Szczęsny ma okazję uczyć się od legendy włoskiego futbolu. Żona 27-latka jest jednak przekonana, że nawet mimo braku regularnej gry, golkiper może wiele skorzystać na możliwości trenowania z tak doświadczonym kolegą.

- On ciężko pracuje, a jego celem jest zostanie numerem 1 „Juve”, kiedy Buffon zakończy karierę - stwierdziła Marina Łuczenko.

- Wiem, jak wiele Wojtek uczy się będąc tak blisko legendy, to musi być wyjątkowe przeżycie. Zostali bardzo dobrymi kolegami, musieli szybko się dogadać, ponieważ mają wspólny cel - wygrywać. Myślę, że uda im się to ponownie w obecnym sezonie.

Przypomnijmy, że Szczęsny wypowiedział się między innymi o swojej przyszłości w Juventusie w ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego. Wypowiedzi bramkarza można przeczytać tutaj - http://transfery.info/107727,szczesny-u-wojewodzkiego-o-tym-jak-palic-niepostrzezenie-ile-zarabiaja-mlodzi-pilkarze-o-planie-juventusu.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko Gianluigi Buffon Juventus FC Polska Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.