OFICJALNIE: Trener Valencii zawieszony przed spotkaniem z Barceloną!

rok temu OFICJALNIE: Trener Valencii zawieszony przed spotkaniem z Barceloną!

Trener Valencii, Marcelino, został zawieszony przez hiszpańską federację.

Odkąd 52-latek przejął stery w Valencii, drużyna prezentuje się niesamowicie i po wielu latach marazmu znów może włączyć się do walki o mistrzostwo kraju. Pomimo tego, że listopad dobiega już końca, „Nietoperze” mogą pochwalić się bilansem bez zawierania w nim choćby jednej porażki. 

W tej chwili Valencia znajduje się na drugim miejscu w tabeli, tuż za plecami Barcelony. Co istotne, zespół Marcelino mierzył się już w obecnych rozgrywkach z Realem Madryt i Atlético Madryt, zdobywając w każdym z tych spotkań po jednym punkcie. Już w niedzielę czeka ich mecz z „Dumą Katalonii”. Jeśli „Nietoperzom” uda się wygrać, to w tabeli ligowej zbliżą się do Katalończyków na zaledwie jedno oczko. 

Drużyna będzie musiała jednak tego dokonać bez pomocy Marcelino, który został zawieszony na dwa najbliższe mecze z Barceloną i Getafe. Podczas ostatniego spotkania ligowego z Espanyolem, 52-latek został odesłany przez sędziego Alejandro Hernándeza Hernándeza na trybuny za zbyt duże okazywanie niezadowolenia z decyzji arbitra.

Odwołanie Valencii zostało odrzucone przez federację, która poinformowała również o karach. – Potwierdzamy, że Marcelino García Toral zostaje zawieszony na dwa spotkania i musi zapłacić karę w wysokości 600 euro. Klub otrzymuje karę w wysokości 700 euro – napisano w oświadczeniu.


ŹRÓDŁO
RFEF
TAGI: Valencia CF Hiszpania FC Barcelona Getafe CF Trenerzy Marcelino García Toral
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.