Wymiana na linii Manchester United - Inter?!

rok temu
Wymiana na linii Manchester United - Inter?!

Manchester United oraz Inter prowadzą wstępne rozmowy w sprawie wymiany zawodników.

„Corriere dello Sport” informuje, że „Czerwone Diabły” poszukują wzmocnienia w środku pola i José Mourinho miał już nawet wytypować swojego faworyta. Portugalczykowi spodobała się gra jego rodaka, João Mário, który od zeszłego roku reprezentuje barwy Interu. W celu jego pozyskania Anglicy są gotowi poświęcić jednego ze swoich graczy.

Do Mediolanu miałby się przenieść Juan Mata, który ma ostatnimi czasy problemy z utrzymaniem miejsca w składzie. Włoski dziennik twierdzi jednak, że takie rozwiązanie nie do końca podoba się „Nerazzurrim”. Działacze z San Siro są skłonni do negocjacji, ale bardziej satysfakcjonowałaby ich wymiana na Henrikha Mkhitaryana.

W grę wchodzi również transakcja gotówkowa, ale jest ona o wiele mnie prawdopodobna. Inter zapłacił za 24-latka ponad 40 milionów i nie chciałby wyjść na tej operacji stratny, z kolei United nie chce wydawać na zawodnika aż tyle. Dlatego właśnie miałoby dojść do wymiany, która niosłaby za sobą korzyści dla każdej ze stron.

Rozmowy znajdują się dopiero we wstępnej fazie, ale kluby pozostają w kontakcie poprzez pośredników. W celu przyspieszenia operacji strony są skłonne przeprowadzić wymianę wypożyczeń zawodników, by dać sobie więcej czasu na omówienie szczegółów ich wykupu.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: João Mário Naval da Costa Eduardo Juan Manuel Mata García Henrikh Mkhitaryan Manchester United FC Inter Mediolan Portugalia Hiszpania Armenia Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.