Liverpool i Manchester City po pomocnika. Możliwa emocjonująca licytacja!

rok temu Liverpool i Manchester City po pomocnika. Możliwa emocjonująca licytacja!

Manchester City i Liverpool zamierzają stoczyć walkę o usługi Jeana Michaëla Seriego.

Iworyjczyk był blisko odejścia z Nice już latem tego roku. Przez długi czas walczyła o niego FC Barcelona, która składała kolejne oferty kupna pomocnika. Sam zawodnik był zdeterminowany, by przenieść się na Camp Nou, ale ostatecznie musiał pogodzić się z wolą swojego pracodawcy, który nie był skory do jego sprzedaży. Wciąż jednak istnieje szansa na transfer, ponieważ postawa działaczy z Allianz Riviera nie zniechęciła innych klubów.

Według informacji podawanych przez „Daily Mail”, wkrótce może dojść do licytacji w sprawie zawodnika. Mają w niej uczestniczyć Manchester City oraz Liverpool, które widzą w Serim poważne wzmocnienie swoich zespołów. 26-latek z pewnością nie będzie tani, ale nie odstrasza to angielskich gigantów.

Oba kluby wysyłały swoich skautów na mecze Nicei i intensywnie obserwowały rozwój sytuacji zawodnika. Kiedy tylko pojawi się taka okazja, planują one przedstawić swoje propozycje. Do transferu mogłoby dojść nawet w styczniu, ale w razie konieczności operacja może zostać przesunięta na przyszłe lato.

„The Reds” oraz „The Citizens” nie są oczywiście jedynymi zainteresowanymi. Piłkarza obserwuje kilka europejskich ekip, w tym między innymi Paris Saint-Germain. Niedawno nawet sam piłkarz przyznał, że paryżanie się z nim kontaktowali.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Jean Michaël Seri Manchester City FC Liverpool FC OGC Nice Wybrzeże Kości Słoniowej Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.