„Chciałbym Ramosa, Iniestę i Alexisa”

rok temu
„Chciałbym Ramosa, Iniestę i Alexisa”
fot. UEFA

Luciano Spalletti zażartował na temat tego, kogo chciałby sprowadzić w styczniu, opowiadając o tym, jak transfery są przedstawiane w mediach.

Włoski szkoleniowiec przejął Inter przed aktualnym sezonem i niemal natychmiast przywrócił go do grona zespołów, które walczą o zdobycie mistrzostwa Włoch. Mediolańczycy znajdują się obecnie na pierwszym miejscu z dorobkiem 40 punktów, wyprzedzając Napoli i Juventus.

Pomimo świetnej dyspozycji zespołu, który jako jedyny nie zaliczył w obecnym sezonie Serie A żadnej porażki, w mediach wciąż pojawiają się spekulacje transferowe z jego udziałem. W tych plotkach dziennikarze sugerują, że Inter potrzebuje wzmocnień. Na ostatniej konferencji odniósł się do tego Spalletti.

- Myślę, że musimy być bardzo ostrożni na rynku transferowym. W mojej opinii, dopóki klub i prezydent nie poinformują o tym, jakie mają intencje względem kolejnego okna, powinniśmy być cicho.

- Oczekiwania, jakie wy - jako media - wytworzyliście przed rozpoczęciem sezonu, nie pokładając w nas nadziei ze względu na piłkarzy, jacy wówczas do nas dołączali, nie było dobre dla kibiców, zawodników i Interu.  Ponad wszystko liczą się osiągane wyniki.

- Gdy spytacie mnie, kogo chcę, to odpowiem. Oto trzech graczy, których chciałbym sprowadzić: Sergio Ramos, Iniesta i Alexis. Zacznijcie nad nimi pracować, dobra? W innym wypadku najpierw dzwońcie.

- Musimy okazać szacunek piłkarzom, dzięki którym Inter wrócił do tego miejsca – powiedział Spalletti.


ŹRÓDŁO
Gazzetta dello Sport
TAGI: Luciano Spalletti Włochy Inter Mediolan Trenerzy Andrés Iniesta Luján Sergio Ramos García Alexis Alejandro Sánchez Sánchez FC Barcelona Real Madryt CF Arsenal FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.