Wilshere w Ligue 1?!

rok temu
Wilshere w Ligue 1?!
fot. FotoPyk

Według informacji „ESPN” Olympique Marsylia jest zainteresowany sprowadzeniem Jacka Wilshere’a.

Od około pół roku pojawiają się w mediach plotki na temat odejścia angielskiego pomocnika z Arsenalu ze względu na jego wygasający w połowie 2018 roku kontrakt. Za dziesięć dni pomocnik będzie mógł rozpocząć negocjacje z zespołami spoza Anglii i jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem wychowanka „Kanonierów” jest Olympique Marsylia.

Francuski zespół jest ostatnim z tych, które wyraziły chęć zakontraktowania Wilshere’a. Wcześniej w jego kontekście wymieniano także SSC Napoli i kilka drużyn hiszpańskich, wśród których znalazł się na przykład Real Betis.

Od sierpnia 25-latek nie ma większych problemów zdrowotnych, co jest dla niego nowością po niemal trzech latach spędzonych głównie w gabinetach lekarskich i salach, gdzie przechodził rehabilitację po kolejnych kontuzjach. W aktualnym sezonie Wilshere ma już szesnaście występów w pierwszym zespole Arsenalu i Arsene Wenger coraz częściej korzysta z pomocnika w ważnych spotkaniach, dlatego nie jest wykluczone, że ostatecznie podpisze on nową umowę z „Kanonierami”.

Zainteresowanie takim rozwiązaniem wyraził w ostatnim czasie sam Wilshere: „Udowodniłem, że mogę występować na poziomie Premier League. Znów mam zaufanie do własnego ciała i jestem pewny siebie wychodząc na spotkania”.

- O tym jest miejsce, w którym chcę być. To jest miejsce, w którym widzę swoją przyszłość. To, gdzie się znajdę i jak potoczą się sprawy, przekonamy się w kolejnych tygodniach. Jednak, zdecydowanie chcę być tutaj – powiedział 25-latek.


ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Jack Wilshere Anglia Francja Olympique Marsylia Arsenal FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.