Nasri opuszcza Turcję. Nowy klub tuż-tuż!

rok temu
Nasri opuszcza Turcję.  Nowy klub tuż-tuż!
fot. Manchester City FC

Wszystko wskazuje na to, iż Samir Nasri zakończy w najbliższych tygodniach swą przygodę z tureckim Antalyasporem.

Były reprezentant Francji skuszony olbrzymimi zarobkami trafił do ligi tureckiej latem bieżącego roku stając się z miejsca jednym z najgłośniejszych nazwisk, jakie biegają po tamtejszych boiskach.

Jego przygoda w klubie, w którym występuje także m.in. Samuel Eto’o, nie przebiega jednak według wymarzonego scenariusza. Antalyaspor w wyniku fatalnych rezultatów zajmuje miejsce w okolicach strefy spadkowej, podczas gdy zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami klub ten miał walczyć o najwyższe cele.

Zdecydowanie poniżej oczekiwań prezentuje się również forma Nasriego, który w ośmiu meczach zdobył zaledwie dwie bramki i jedną asystę. Szczególnie niepocieszone tym faktem są klubowe władze, które, nie chcąc dłużej wypłacać zawodnikowi niebotycznej pensji, pragną za wszelką cenę pozbyć się go z Antalya Areny.

Sam zawodnik, nie informując nikogo w klubie, udał się do Francji, gdzie po wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu z tureckim zespołem najprawdopodobniej dołączy do Olympique Marsylia. Klub z Lazurowego Wybrzeża pragnie przywrócić karierę 30-latka na właściwe tory i jest zdania, iż uda mu się tego dokonać tego właśnie w swoim macierzystym zespole.

Poza Marsylią, której barwy reprezentował w latach 1997-2008, usługami 41-krotnego reprezentanta Francji są zainteresowani także przedstawiciele Nicei oraz niektórych drużyn występujących w Premier League.


ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Samir Nasri Francja Antalyaspor Kulübü Turcja Olympique Marsylia OGC Nice
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.