Media: Gigant nie złoży oferty za Moussę Dembélé. Chce Lemara!

rok temu
Media: Gigant nie złoży oferty za Moussę Dembélé. Chce Lemara!
fot. FotoPyk

Zgodnie z doniesieniami „The London Evening Standard” włodarze Chelsea są w pełni zdecydowani, by sprowadzić na Stamford Bridge Thomasa Lemara.

„The Blues” już od dawna przyglądają się poczynaniom gwiazdora AS Monaco. Jego przenosiny na Stamford Bridge były możliwe już wcześniej, ale zdaniem powyższego źródła teraz szanse na przeprowadzenie hitowej transakcji przez londyńczyków wzrosły.

Wpływ na to ma zmniejszenie zainteresowania Moussą Dembélé z Celticu. Londyńczycy obserwują 21-letniego napastnika od momentu, gdy występował on jeszcze w Fulham. Jak czytamy, zimą Chelsea nie zdecyduje się jednak na złożenie oficjalnej oferty za Francuza.

Inaczej wygląda za to sytuacja z Lemarem. Brytyjscy dziennikarze podają, że stanowi on teraz priorytet dla londyńczyków i bardzo prawdopodobne jest, że „The Blues” poczynią konkretne kroki w celu jego pozyskania zimą. Dodajmy, że jakiś czas temu „The Telegraph” sugerował, że londyńczycy mogą zaoferować ASM jako część rozliczenia
Michy'ego Batshuayia.

Chelsea chce Lemara, ale jego pozyskanie nie będzie oczywiście takie proste. Wszystko dlatego, że 22-latek wzbudza również zainteresowanie Arsenalu i Liverpoolu.

Dodajmy, że 
„The Blues” obserwują też Richmonda Boakye, który obecnie występuje w Crvenej Zvezdzie Belgrad.ŹRÓDŁO
The London Evening Standard
TAGI: Anglia Francja Szkocja AS Monaco Chelsea FC Thomas Lemar Moussa Dembélé II Celtic FC Richmond Yiadom Boakye
Zobacz również
Ramsey od lipca w Juventusie
7 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.