OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Olympiakosu

rok temu
OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Olympiakosu

Ehsan Haji Safi został nowym zawodnikiem Olympiakosu.

Kapitan reprezentacji Iranu zasilił szeregi zespołu z Pireusu na zasadzie transferu definitywnego.

Według nieoficjalnych informacji, aktualny mistrz Grecji pozyskał lewego obrońcę Panioniosu za 600 tysięcy euro oraz związał się z nowym piłkarzem do końca czerwca 2021 roku.

Ehsan Haji Safi przez większą część swojej dotychczasowej kariery był związany z rodzimymi klubami. Przed startem sezonu 2015/2016 zdecydował się na spróbowanie swoich sił w Europie i dołączył do FSV Frankfurt. 27-letni piłkarz prezentował się całkiem przyzwoicie na zapleczu Bundesligi, ale po zakończeniu rozgrywek postanowił wrócić do kraju i podpisał umowy z Sepahan FC.

Boczny defensor nie zabawił jednak zbyt długo w Iranie, ponieważ w lipcu po raz drugi wyruszył na Stary Kontynent. Tym razem trafił na jego południowe rejony i związał się z Panoniosem. 

Lewy obrońca w rundzie jesiennej spisywał się bardzo dobrze w szeregach greckiego zespołu, dla którego strzelił dwie bramki oraz zanotował trzy asysty w 20 rozegranych meczach.

Ehsan Haji Safi prezentował się na tyle solidnie w ekipie z Nea Smirni, że zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli Olympiakosu. Sztab szkoleniowy klubu z Pireusu nie był zadowolony z postawy dostępnych lewych obrońców, dlatego zasugerował włodarzom zespołu zakontraktowanie kolejnego gracza na tę pozycję.

Ich wybór padł na 27-letniego piłkarza, który tym samym dołączył do swojego reprezentacyjnego kolegi - Karima Ansarifarda, który w połowie minionych rozgrywek przeniósł się również z Panioniosu do aktualnego mistrza Grecji.ŹRÓDŁO
Olympiakos
TAGI: Oficjalnie Ehsan Haji Safi Panionios GSS Olympiakos Pireus Iran Grecja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.