POTWIERDZONE: W czwartek transfer skrzydłowego Juventusu

rok temu
POTWIERDZONE: W czwartek transfer skrzydłowego Juventusu

Dyrektor sportowy Schalke 04 Gelsenkirchen, Christian Heidel, potwierdził, że jutro do zarządzanej przez niego drużyny powinien dołączyć Marko Pjaca.

Chorwacki pomocnik powinien dołączyć do niemieckiego klubu na zasadzie wypożyczenia, o czym spekulowano od kilku tygodni. Według dyrektora sportowego Schalke ten transfer jest już ustalony, a jutro pomocnika czekają jedynie testy medyczne. Po ich pozytywnym przejściu, Pjaca do końca sezonu będzie grał w Niemczech.

- Ustaliliśmy, że Marko Pjaca jutro do nas dołączy. Uzgodniliśmy już wszystkie szczegóły i do finalizacji pozostaje jedynie przejście przez niego testów medycznych – powiedział Heidel.

22-letni skrzydłowy przeniósł się do Juventusu latem 2016 roku jako potencjalnie przyszły zawodnik wyjściowej jedenastki. Od momentu transferu Chorwat doznał dwóch groźnych kontuzji, ale w Turynie wciąż wierzą w jego umiejętności, dlatego postanowiono, że najlepszym wyjściem będzie wypożyczenie piłkarza do mniej wymagającego otoczenia, w którym będzie on mógł odbudować swoją formę.

Jak poinformował kilka dni wcześniej znany włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio, Schalke w całości przejmie na siebie obowiązek wypłacania pensji Chorwatowi. Ponadto, mistrzowie Włoch mogą zarobić na wypożyczeniu 22-latka 1,5 miliona euro. Jeden milion zostanie wypłacony natychmiast, a kolejne pół będzie zależne od dyspozycji zawodnika.


ŹRÓDŁO
Schalke 04
TAGI: Schalke 04 Gelsenkirchen Niemcy Juventus FC Włochy Chorwacja Marko Pjaca
Zobacz również
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.