Był o krok od Barcelony, zagra w Evertonie?!

rok temu
Był o krok od Barcelony, zagra w Evertonie?!

Według „Sky Sports” Jean Seri znalazł się pod obserwacją przedstawicieli Evertonu.

Jak poinformowali angielscy dziennikarze, Everton jest jednym z kilku zespołów z Premier League, które interesują się sprowadzeniem Jeana Seriego. Według nich celem dla zawodnika OGC Nice jest transfer do Anglii w ciągu najbliższego pół roku, jednak chce on dołączyć do drużyny, która występuje również w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Poprzedniego lata Seri był bardzo blisko transferu do Barcelony, o czym poinformował w sierpniu prezydent Nice, Jean-Pierre Rivere. Według ówczesnych informacji hiszpańskich mediów zawodnik osiągnął już porozumienie z zespołem z Camp Nou, jednak w ostatniej chwili „Duma Katalonii” wycofała się ze sfinalizowania transakcji.

Rivere mówił wówczas dla „Canal+”: „Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu piłkarza za 40 milionów euro, ale transakcja została odwołana w ostatniej chwili”. 

- Dyrektor sportowy Nicei, Julien Fournier, zadzwonił do mnie i powiedział: „Jean-Pierre, nic z tego nie rozumiem. Barcelona właśnie do mnie dzwoniła. Był to prezydent Josep Maria Bartomeu, który nieco zawstydzony powiedział, że nie chce Seriego”.

- Nic z tego nie rozumiałem. Wszystko było już dogadane. Spojrzałem na sytuację z perspektywy piłkarza i to musiało być dla niego bardzo trudne. Jego marzenie o transferze do Barcelony było blisko, ale jednej nocy zostało zniszczone – powiedział Rivere.


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: OGC Nice Jean Michaël Seri Everton FC Anglia Francja Wybrzeże Kości Słoniowej
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.