Były reprezentant Polski potwierdził, że byłby zainteresowany grą w Legii

rok temu
Były reprezentant Polski potwierdził, że byłby zainteresowany grą w Legii

Eugen Polanski opowiedział w rozmowie z „Super Expressem” o planach na przyszłość, odnosząc się do doniesień łączących go z Legią Warszawa.

Zawodnik Hoffenheim w tym sezonie wystąpił w 10 spotkaniach, spędzając w sumie na murawie raptem 441 minut w koszulce swojej drużyny. 19-krotnemu reprezentantowi Polski zależy na powrocie do regularnego grania i stąd pomysł na odejście z Hoffenheim. 31-latek przyznaje wprost, że w najbliższym czasie chce zmienić klubowe barwy. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że jego nowym zespołem może być Legia Warszawa.

- Sam zwróciłem się do szefów klubu z prośbą i dostałem zgodę na odejście. Nie zadawala mnie siedzenie na ławie, bo jestem zdrowy, czuję się w formie i chcę grać.

- Jeśli chodzi o Legię, z
apytano mnie, czy byłbym zainteresowany grą w jej barwach. Odpowiedziałem, że tak, bo wiem, że to dobry zespół, najlepszy w Polsce od kilku lat. Na takim zapytaniu się skończyło i nic więcej na razie się nie wydarzyło - przyznał Polanski, podkreślając, że na ten moment nie ma oficjalnej propozycji z warszawskiego klubu (TUTAJ cała rozmowa).

Polanski, który ostatni mecz w koszulce reprezentacji Polski rozegrał w 2014 roku, trafił do Hoffenheim kilkanaście miesięcy wcześniej. W sumie zanotował on w barwach niemieckiego zespołu 133 oficjalne spotkania, w których strzelił 10 goli i zaliczył dziewięć asyst.ŹRÓDŁO
Super Express
TAGI: Eugen Polanski Polska Legia Warszawa TSG 1899 Hoffenheim
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.