Wygasający kontrakt nie stanowi przeszkody. 30 milionów za de Vrija!

rok temu
Wygasający kontrakt nie stanowi przeszkody. 30 milionów za de Vrija!

Stefan de Vrij może opuścić Lazio nawet tej zimy.

Defensor jest łączony z przeprowadzką do większego klubu już od dłuższego czasu. Jego kontrakt z „Orłami” dobiega końca 30 czerwca tego roku i jak do tej pory rzymianom nie udało się przekonać 25-latka do jego przedłużenia. To sprawia, że działacze muszą rozważyć sprzedaż jednej z największych gwiazd zespołu już w tym miesiącu, ale planują to zrobić na swoich warunkach.

„Premium Sport” informuje, że podstawowym warunkiem stawianym przez Lazio jest to, że zawodnik nie trafi do innej włoskiej drużyny. To z góry przekreśla szanse Interu, który w ostatnich dniach zdawał się wychodzić na prowadzenie w walce o obrońcę. Ponadto „Biancocelesti” chcą sprzedać wychowanka Feyenoordu za 30 milionów euro.

Zainteresowanie piłkarzem wyrażają Valencia oraz Zenit Sankt Petersburg, ale w obu przypadkach dyrektorzy mają wątpliwości co do tej inwestycji. Oba kluby mają świadomość, że de Vrij wkrótce będzie dostępny zupełnie za darmo, dlatego nie chcą wydawać aż tak wysokiej kwoty.

Istnieje szansa, że pod koniec stycznia Lazio znajdzie się pod ścianą i obniży swoje wymagania, co pozwoliłoby zawodnikowi na szybszą zmianę otoczenia. Do tej pory zainteresowane kluby będą zmuszone do prowadzenia niełatwych negocjacji.

De Vrij przeniósł się na Stadio Olimpico w 2014 roku i od razu stał się ważnym ogniwem zespołu. Już na początku kolejnego sezonu przytrafiła mu się jednak poważna kontuzja kolana, która wykluczyła go z gry do końca rozgrywek. Po wyleczeniu urazu udało mu powrócić do pierwszego składu, a także na listy życzeń wielu europejskich ekip.ŹRÓDŁO
Premium Sport
TAGI: Stefan de Vrij SS Lazio Valencia CF FC Zenit Sankt Petersburg Inter Mediolan Holandia Rosja Hiszpania Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.