Nowy cel Legii. Ofensywny pomocnik ze świetnymi statystykami!

12 miesięcy temu Nowy cel Legii. Ofensywny pomocnik ze świetnymi statystykami!
fot. FotoPyk

Đorđe Ivanović może być bohaterem kolejnego transferu Legii Warszawa w zimowym oknie.

- Đorđe Ivanović ma ważny kontrakt z nami, obowiązujący jeszcze półtora roku, więc nie ma pośpiechu. W ostatnim czasie, poza ofertą Legii, najpoważniejsze było zainteresowanie dwóch klubów z Polski, dwóch ze Słowacji, jednego z Hiszpanii, Portugalii i Belgii, a także kilku z Europy Wschodniej. Cena rynkowa tego gracza jest wysoka i nawet nie zbliża się do tej podawanej w mediach - powiedział Goran Drača, wiceprezes Spartaka Subotica, obecnego klubu Ivanovicia. Dodał przy tym, że w najbliższych dniach oferty zostaną rozważone, przede wszystkim ta największa z Legii, i działacze podejmą najlepszą dla klubu decyzję.

Jak dodał serwis „MOZZART Sport”, Legia oferuje za piłkarza, który przede wszystkim gra na pozycji ofensywnego pomocnika, ale może też na skrzydłach, kwotę 500 tysięcy euro.

Wcześniej lokalne media donosiły o zainteresowaniu Partizana Belgrad i Crvenej zvezdy, więc w ten sposób działacz może też chcieć wywalczyć większą kwotę od gigantów ligi za swojego wychowanka.

22-letni Ivanović popisuje się świetną skutecznością w trwającym sezonie serbskiej Superligi. W 21 meczach strzelił 11 bramek. Tylko trzech piłkarzy ma na koncie więcej trafień: Aleksandar Pešić (17), Milan Pavkov (16) i Richmond Boakye (15). Wszyscy trzej są jednak typowymi środkowymi napastnikami.


ŹRÓDŁO
MOZZART Sport
TAGI: Đorđe Ivanović Legia Warszawa Spartak Subotica Polska Serbia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.