MARCA: Rozłam w szatni PSG!

rok temu
MARCA: Rozłam w szatni PSG!

„Marca” donosi, że w szatni Paris Saint-Germain powstały dwie frakcje i pozostają w otwartym konflikcie.

Według informacji hiszpańskiej gazety, szatnia PSG od dawna jest podzielona jednak sprawa znów wyszła poza jej obręb, kiedy to Thiago Silva skrytykował Edinsona Cavaniego i Javiera Pastore za opóźniony powrót z zimowych urlopów.

- To ważny moment dla klubu. Powinniśmy być wszyscy razem i nie robić rzeczy, które mają zły wpływ na grupę. Trzeba myśleć nad swoimi decyzjami. Chociaż jest różnica między przypadkami Cavaniego i Pastore. Ten drugi powiedział klubowi, że chce odejść, ale się nie dogadali. Cavani jest inny - powiedział Brazylijczyk.

Urugwajczyk powstrzymał się od komentarzy, ale argentyński pomocnik odpowiedział doświadczonemu stoperowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Nigdy nie rozmawiałem z Thiago Silvą na temat moich problemów i mojej przyszłości oraz na nikogo nie naciskałem - to nie w moim stylu. On nie miał pojęcia o problemie, który spowodował mój późniejszy powrót do klubu. Powtarzam moim marzeniem jest tutaj pozostać. Zawsze byłem lojalny i to nieprawda, że chcę odejść. Chciałbym tutaj zostać do końca kariery” - napisał Pastore na Instagramie.

Rozłam w szatni paryskiego klubu ma dotyczyć tylko graczy z Ameryki Południowej. Jedną tworzą Brazylijczycy a drugą Argentyńczycy i Urugwajczyk. Znajdują się w niej gwiazdy mocno niezadowolone ze swojej pozycji w zespole jak Edinson Cavani czy Ángel Di María zwłaszcza, że frakcja brazylijska mocno zyskała na sile po przyjściu Daniego Alvesa i Neymara minionego lata. 


ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Paris Saint-Germain FC Francja Thiago Silva Neymar Edinson Roberto Cavani Gomez Javier Pastore Urugwaj Argentyna Brazylia Ángel Fabián Di María
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.