„Krychowiak kręcił nosem i popełnił błąd. Nie będę już o niego zabiegał”

12 miesięcy temu „Krychowiak kręcił nosem i popełnił błąd. Nie będę już o niego zabiegał”

Właściciel Nantes, Waldemar Kita, wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka, który jakiś czas temu był łączony z przenosinami do jego klubu.

W poprzednim sezonie reprezentant Polski miał duże problemy z graniem w Paris Saint-Germain. Lekiem na jego problemy miało być wypożyczenie do innej drużyny. Nantes było wśród zespołów, które wymieniało się w kontekście takiego ruchu. Ostatecznie Krychowiak przeniósł się jednak do West Bromwich Albion, gdzie w pewnym momencie również zaczął mieć problemy z graniem (dzisiaj jest w wyjściowym składzie na mecz ligowy z Brighton). Brytyjskie media zaczęły wtedy spekulować o skróceniu jego wypożyczenia. Jak mówi Kita, drugi raz nie będzie starał się jednak sprowadzić do Nantes 27-latka.

- Nie będę o niego zabiegać. Latem namawiałem go, by do nas przyszedł. Tłumaczyłem, że w przedmundialowym sezonie będzie to dla niego najlepsze rozwiązanie. A on kręcił nosem. Moim zdaniem popełnił błąd, że nie skorzystał z mojej oferty. (…) Wysokie zarobki? Pan się nie martwi, jakbym to zrobił, ale zapewniam, że dałbym sobie radę. Ale teraz to już nieaktualna sprawa - przyznał działacz, który wypowiedział się również na temat gry Krychowiaka na Wyspach:

- On chyba nie pasuje do tej ligi. Tam gra się inaczej niż we Francji czy w Hiszpanii, gdzie podobno może wrócić (cały wywiad TUTAJ).

Dodajmy, że Nantes zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli Ligue 1. W 19 dotychczasowych spotkaniach sięgnęło po 33 punkty. Za wyniki ekipy z Bretanii od początku sezonu odpowiada Claudio Ranieri.  ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Waldemar Kita Polska Francja Grzegorz Krychowiak FC Nantes Aston Villa FC Paris Saint-Germain FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.