The Independent: Możliwy podwójny hit. Gigant przejmie Alexisa razem z Özilem?!

rok temu
The Independent: Możliwy podwójny hit. Gigant przejmie Alexisa razem z Özilem?!

Zgodnie z doniesieniami „The Independent” Manchester United nie zrezygnował z pomysłu pozyskania Mesuta Özila.

Co więcej, „Czerwone Diabły” będą dążyły do sprowadzenia reprezentanta Niemiec na Old Trafford również w przypadku, gdy zapewnią sobie usługi innego gwiazdora Arsenalu (kontrakty obu wygasają 30 czerwca tego roku), Alexisa Sáncheza.

Do niedawna wydawało się, że Chilijczyk jest zdecydowanie najbliżej przenosin do Manchesteru City. Wszystko wskazuje jednak na to, że „The Citizens” nie zamierzają płacić za niego zimą więcej niż 20 milionów funtów i są w stanie pogodzić się z tym, że nie trafi on na Etihad. Jednocześnie propozycję Alexisowi miał złożyć MU i niewykluczone, że lada moment przejdzie on właśnie na Old Trafford.

Brzmi to zaskakująco, ale jeśli tak się stanie, „Czerwone Diabły” dalej będą pracować nad transferem Özila. W krótkim czasie José Mourinho może przejąć więc dwie gwiazdy jednego z największych ligowych rywali.

W tym miejscu trzeba jednak podkreślić, że o ile działaczom MU zależy na pozyskaniu Alexisa już zimą, to Özila najchętniej pozyskaliby już latem na zasadzie wolnego transferu.

Na temat pryszłości obu zawodników kilkanaście godzin temu wypowiedział się menedżer Arsenalu, Arsène Wenger. Z nieco większym optymizmem patrzy on na dalszą grę w stolicy Anglii Özila.ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Mesut Özil Niemcy Chile Anglia Arsenal FC Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.