Bayern po następcę Ribéry'ego i Robbena. Trwają rozmowy!

rok temu
Bayern po następcę Ribéry'ego i Robbena. Trwają rozmowy!
fot. FotoPyk

Bayern stara się o Gelsona Martinsa.

Mistrzowie Niemiec zdają sobie sprawę, że już wkrótce będą musieli sobie radzić bez dotychczasowych skrzydłowych. Ribéry ma już na karku 34 lata, a Robben jest od niego o rok młodszy i obaj są coraz częściej łączeni z egzotyczną przeprowadzką na koniec kariery. Działacze z Allianz Arena powoli myślą o zastąpieniu weteranów i rozpoczęli już na poważnie starania w tym kierunku.

Portugalskie „O Jogo” informuje, że przedstawiciele Bawarczyków oglądali z trybun ostatnie derby Lizbony. Szczególną uwagę zwracali na skrzydłowego Sportingu, Gelsona Martinsa, który otworzył wynik spotkania (zakończyło się ono remisem 1:1). Portugalczyk już od jakiegoś czasu wzbudzał zainteresowanie „die Roten”, którzy rozpoczęli już bardziej zdecydowane działania.

Według doniesień dziennika, kluby prowadzą już negocjacje, ale na ten moment nie ma szczególnych nacisków na transfer. Szczególnie nie spieszy się Sportingowi, który ma ten komfort, iż kontrakt zawodnika wygasa dopiero w połowie 2022 roku i zawiera klauzulę w wysokości 60 milionów euro.

„Lwy” zdają sobie sprawę, że po tegorocznych Mistrzostwach Świata cena za zawodnika może jeszcze wzrosnąć, a z pewnością będą chętni na pozyskanie 22-latka. Jeszcze do niedawna na swoich celownikach miały go takie kluby jak Real Madryt, FC Barcelona czy Manchester United.ŹRÓDŁO
O Jogo
TAGI: Gelson Dany Batalha Martins Gelson Martins Bayern Monachium Sporting Lizbona Portugalia Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.