Z PSG do Manchesteru City?!

rok temu
Z PSG do Manchesteru City?!

Manchester City jest zainteresowany sprowadzeniem zawodnika Paris Saint-Germain, Claudio Gomesa.

Siedemnastoletni piłkarz jest uważany za jeden z największych talentów wicemistrzów Francji, dlatego jego aktualny klub nie zamierza oddać gracza bez walki. Od końcówki 2017 roku zawodnik trenuje już z pierwszym zespołem pod okiem Unaia Emery’ego. Teraz Paris Saint-Germain pracuje nad pierwszym profesjonalnym kontraktem dla młodego Gomesa, ale musi zmagać się z konkurencją ze strony Manchesteru City.

Działacze Paris Saint-Germain wiedzą, że mają konkurencję ze strony angielskiego zespołu, ale wciąż nie zdecydowali się na przedstawienie piłkarzowi argumentów, które mogłyby go przekonać do pozostania. Wysłannicy lidera Premier League już kilkukrotnie odwiedzali stolicę Francji, by przyjrzeć się Gomesowi, a później już rozpocząć rozmowy w sprawie jego transferu. 

Przed środkowym pomocnikiem bardzo trudna decyzja, bo na przenosiny do „The Citizens” namawiał go sam Pep Guardiola. Hiszpański menadżer kontaktował się z Gomesem, by wymienić mu zalety treningów w Manchesterze City oraz przedstawić prowadzony przez siebie projekt. Nie bez znaczenia ma być również aspekt finansowy, korzystniejszy na Etihad Stadium.

Według informacji „RMC Sport” Claudio Gomes i jego otoczenie są bardzo zainteresowani przeprowadzką do Manchesteru. Zawodnik miał już nawet zawrzeć ustne porozumienie z przedstawicielami angielskiej drużyny. Paris Saint-Germain wciąż nie powiedziało ostatniego słowa, ale potrzebuje bardzo konkretnej oferty i przedstawienia planu rozwoju talentu piłkarza.


ŹRÓDŁO
RMC Sport
TAGI: Anglia Francja Manchester City FC Paris Saint-Germain FC Claudio Gomes
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.