20 milionów za Carrolla

rok temu
20 milionów za Carrolla

West Ham odpowiedział na zainteresowanie Chelsea wykupem Andy'ego Carrolla.

„The Blues” latem sprowadzili za duże pieniądze Álvaro Moratę i choć jest on najlepszym strzelcem zespołu (zdobył 10 goli w 20 meczach ligowych), to momentami razi nieskutecznością pod bramką rywali, marnując 100-procentowe sytuacje. Antonio Conte chciałby mieć w swoich szeregach zawodnika, który jest typowym snajperem, dlatego zarzucił sieci na napastnika West Hamu.

Brytyjskie media informują od kilku dni, że ekipa ze Stamford Bridge starała się pozyskać Carrolla na wypożyczenie, ale takie rozwiązanie nie odpowiada „Młotom”. „The Telegraph” poinformował, że w takim wypadku Chelsea jest skłonna od razu wykupić Anglika i rozmowy zostały już rozpoczęte, a „Daily Mail” twierdzi, iż West Ham podał już swoją wycenę.

„The Irons” zapłacili za napastnika 15 milionów funtów (wcześniej jeszcze dwa miliony za wypożyczenie) i teraz, jeśli w ogóle dojdzie do transferu, chcą oddać go z nawiązką. Działacze Chelsea usłyszeli, że jeśli faktycznie chcą pozyskać 29-latka, będą musieli przygotować się na wydatek rzędu 20 milionów funtów.

Taka kwota nie powinna stanowić problemu dla mistrzów Anglii, ale ci i tak nie są w pełni przekonani do takiego ruchu. Snajper już kilkukrotnie wypadał z gry na dłuższy okres, doznając poważniejszych kontuzji, a Chelsea zdaje sobie również sprawę, że w przyszłości nie będzie mogła zarobić na jego ewentualnej sprzedaży. Kierownictwo klubu podchodzi do operacji z rezerwą, ale inne zdanie ma sam Conte.

Menedżer obserwował byłego gracza Newcastle i Liverpoolu. Ten zaimponował mu na tyle, iż Włoch jest zdecydowany właśnie na niego. Władze Chelsea postanowiły spełnić wolę Conte i rozpoczęły negocjacje, licząc jednak na obniżenie kwoty odstępnego.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Andrew Thomas Carroll Chelsea FC West Ham United FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.