Prezes potwierdza. Jagiellonia blisko drugiego transferu!

rok temu
Prezes potwierdza. Jagiellonia blisko drugiego transferu!
fot. Chievo Werona

Dejan Lazarević przejdzie testy medyczne przed transferem do Jagiellonii.

Białostoczanie zajmują co prawda czwarte miejsce w tabeli, ale wrócą do gry po przerwie zimowej ze stratą zaledwie dwóch punktów do liderującej Legii Warszawa. Władze klubu wierzą, iż drużyna ma realne szanse na wygranie ligi, ale w tym celu konieczne będą wzmocnienia, zwłaszcza że zespół opuścił już choćby Piotr Tomasik, a o krok od transferu jest Fiodor Černych.

Działacze jednak nie próżnują i są już blisko porozumienia w sprawie zakontraktowania Dejana Lazarevicia. „Przegląd Sportowy” informuje, że 27-latek przyleciał już do Polski i jeszcze dziś ma przejść testy medyczne przed oficjalnym związaniem się z nowym zespołem. Pewny swego jest prezes Jagiellonii Cezary Kulasza.

- Lazarević? Jeżeli wyniki będą pozytywne, to podpisze kontrakt i uda się do Turcji, gdzie obecnie przebywa nasza drużyna - powiedział krótko w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Urodzony w Lublanie skrzydłowy pozostawał ostatnio bez klubu. W lipcu rozwiązał umowę z Chievo Werona, w których nie grał w zasadzie od zimy 2015 roku, kiedy to udał się na wypożyczenie do Sassuolo. Ostatnie dwa sezony spędził w Turcji, najpierw w barwach Antalyasporu, a później w Kardemirz Karabükspor. W poprzedniej kampanii wystąpił w 20 meczach ligowych.

Lazarević od 2011 roku był reprezentantem Słowenii, dla której do rozegrał 20 spotkań. Zawirowanie w jego karierze sprawiły jednak, że ostatni mecz dla drużyny narodowej rozegrał w 2015 roku.

Dla Jagiellonii będzie to już drugie zimowe wzmocnienie. Wcześniej do Białegostoku z Cracovii trafił Jakub Wójcicki.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Dejan Lazarević Jagiellonia Białystok Słowenia Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.