Juventus obserwuje Ariasa i Wendella

rok temu
Juventus obserwuje Ariasa i Wendella

Jak donosi „La Gazetta dello Sport”, pod obserwacją Juventusu znaleźli się Santiago Arias z PSV Eindhoven i Wendell z Bayeru Leverkusen.

Juventus kontynuuje poszukiwania odpowiednich zawodników do wzmocnienia boków obrony. Wcześniej już media informowały o zainteresowaniu mistrzów Włoch Thomasem Meunierem z PSG, Pavlem Kadeřábekiem z Hoffenheim, Matteo Darmianem z Manchesteru United, Emersonem Palmierim z Romy i José Gayą z Valencii. 

„Stara Dama” starannie sonduje rynek i obserwuje piłkarzy, mogących stanowić realne wzmocnienie zespołu. Grupa zawodników, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowań Juve jest duża, jednak łączy ich wszystkich stosunkowo młody wiek, po czym wnioskować można, że klub z Turynu nie szuka uzupełnienia składu, tylko zawodników na lata. 

Do listy obserwowanych przez hegemona Serie A bocznych obrońców „La Gazetta dello Sport” dodaje teraz jeszcze dwa nazwiska - 26-letniego prawego defensora PSV Eindhoven Santiago Ariasa i 24-letniego lewego obrońcy Bayeru Leverkusen Wendella. Zaznaczyć jednak należy, że Juventus nie planuje składać ofert za któregokolwiek z tych zawodników już w tym okienku transferowym. Te intensywne obserwacje prowadzone są z myślą o wzmocnieniach w lecie.

Arias do PSV przeniósł się latem 2013 roku ze Sportingu za symboliczną kwotę kilkuset tysięcy euro. Od tego czasu zdobył mocną pozycję w klubie. W tym sezonie zagrał w 20 meczach i zaliczył trzy asysty.

Wendell z kolei kosztował Bayer około 6,5 miliona euro, gdy latem 2014 roku zmienił Grêmio na Bayer. W trwających rozgrywkach w 17 meczach zanotował trzy asysty i dwa gole.ŹRÓDŁO
La Gazetta dello Sport
TAGI: Pavel Kadeřábek Wendell Nascimento Borges Santiago Arias Naranjo Juventus FC TSG 1899 Hoffenheim Bayer 04 Leverkusen PSV Eindhoven Niemcy Holandia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.