Zapobiegawczy Liverpool. „The Reds” wypożyczyli zawodnika z potencjalną karą dla klubu za brak występów

rok temu
Zapobiegawczy Liverpool. „The Reds” wypożyczyli zawodnika z potencjalną karą dla klubu za brak występów

Menedżer Cardiff City, Neil Warnock, zdradził, że jego klub będzie musiał zapłacić karę finansową Liverpoolowi, jeśli wypożyczony przez niego z Anfield Marko Grujić nie rozegra do końca sezonu 14 spotkań.

Czasowy transfer serbskiego zawodnika „The Reds” do drużyny z Championship został ogłoszony w czwartek. Dzięki przenosinom do Cardiff Grujić ma przede wszystkim wrócić do regularnego grania. Jak się okazuje, Liverpool postanowił odpowiednio zabezpieczyć się w tej kwestii.

- Myślę, że jest to do przyjęcia, ponieważ każdej ze stron zależy na tym, by zawodnik grał. Nie pozyskaliśmy go oczywiście wyłącznie po to, by wyrobił ten limit. To naprawdę dobry chłopak i piłkarz. Nasi skauci nie mieli wątpliwości, że warto na niego postawić. Według mnie przenosiny do nas są dobrym krokiem również dla samego Marko. Jemu zależy na wyjeździe na Mistrzostwa Świata i możemy mu pomóc osiągnąć ten cel.

- Klub nie zostanie ukarany, jeśli Marko złapie kontuzję lub wydarzy się coś podobnego. Przed nami jeszcze 19 spotkań w lidze i mam nadzieję, że pojawi się na murawie we wszystkich - powiedział Warnock.

Wydaje się, że Cardiff do końca sezonu może walczyć o awans do Premier League. Na ten moment zespół prowadzony przez Warnocka zajmuje trzecie miejsce w tabeli Championship. Do gwarantującej bezpośrednią promocję drugiej lokaty traci dwa punkty.ŹRÓDŁO
BBC
TAGI: Anglia Walia Serbia Neil Warnock Cardiff City FC Liverpool FC Marko Grujić
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.