POTWIERDZONE: Lasse Nielsen odchodzi z Lecha!

rok temu
POTWIERDZONE: Lasse Nielsen odchodzi z Lecha!
fot. FotoPyk

Lasse Nielsen opuścił zgrupowanie Lecha Poznań.

„Kolejorz” przygotowuje się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w Turcji, ale wszystko wskazuje na to, że klub z Poznania będzie musiał sobie od teraz radzić bez jednego z obrońców. Na oficjalnej stronie internetowej Lecha pojawił się komunikat, informujący, iż Nielsen z samego rana w niedzielę opuścił hotel w Antalyi, a następnie udał się na lotnisko.

Klub informuje, że 30-latek przejdzie testy medyczne, które są formalnością przed jego transferem. W komunikacie nie został jednak podany zespół, w którym już wkrótce zagra Duńczyk. Bardzo prawdopodobne jednak wydaje się, że wróci do ojczyzny. Piłkarz pożegnał się z dotychczasowymi kolegami z drużyny w sobotę wieczorem, dziękując im za wspólną grę.

Nielsen spędził w Lechu półtorej roku. Do Poznania trafił z Odense na zasadzie wolnego transferu i od tamtej pory wystąpił w 43 meczach. W 2016 roku, w swoim debiucie w barwach „Kolejorza” sięgnął po Superpuchar Polski. Zawodnik zdobył wtedy swoją pierwszą z trzech bramek, a Lech pokonał Legię Warszawa 4:1.

Transfer może się wydawać dość zaskakujący, ponieważ wcześniej nie spekulowano o odejściu Lasse Nielsena. Decyzja o odejściu obrońcy może być spowodowana względami kadrowymi, bowiem tej zimy do zespołu dołączył Thomas Rogne. Klub z Poznania może pożegnać się także z innym Nielsenem, Nickim Bille. Aktualnie trwają poszukiwania nowego klubu dla napastnika.ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Lasse Nielsen Lech Poznań Dania Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.