Ambitny Tottenham: Zatrzymamy każdego zawodnika, którego chcemy

rok temu
Ambitny Tottenham: Zatrzymamy każdego zawodnika, którego chcemy

Tottenham jest przekonany, że latem zdoła zatrzymać swoich najlepszych zawodników w Londynie.

Według informacji pojawiających się w brytyjskiej prasie, Real Madryt jest skłonny do zaoferowania przyszłego lata 200 milionów funtów za Harry’ego Kane’a (WIĘCEJ TUTAJ). Jeśli doszłoby do transferu, to Anglik zostałby zawodnikiem droższym nawet od Neymara, którego transfer z Barcelony do Paris Saint-Germain kosztował 198 milionów funtów.

Tottenham jest jednak przygotowany do odrzucenia wszelkich ofert i zatrzymania w Londynie najlepszych zawodników klubu. Przynajmniej tak twierdzi prezes „Kogutów”, Daniel Levy: „Jestem tego w stu procentach pewny. Mogę oświadczyć, że każdy zawodnik, którego chcemy zatrzymać w klubie, w przyszłym sezonie będzie występował w barwach Tottenhamu”.

- Strategią Mauricio Pochettino zawsze było korzystanie z nadarzających się okazji do wzmocnienia składu. Jeśli on uzna, że pojawiła się do tego szansa, przyglądamy się temu. Jednak okno w styczniu jest bardzo trudne.

W ostatnim czasie Harry Kane pobił kolejny rekord, zostając najlepszym strzelcem w Premier League w historii Tottenhamu. Angielski snajper ma już w tych rozgrywkach 99 trafień i zastąpił na pozycji lidera legendarnego Teddy’ego Sheringhama, który ma o jedną bramkę mniej.

Zawodnik „Kogutów” uchodzi za jednego z najlepszych napastników w historii Premier League. Anglik dwa razy z rzędu został królem strzelców rozgrywek, w poprzednim roku był także najlepszym strzelcem na Starym Kontynencie. 


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Anglia Hiszpania Tottenham Hotspur FC Real Madryt CF Harry Edward Kane
Zobacz również
Ramsey od lipca w Juventusie
9 godzin temu  
0
Malcom na wylocie z Barcelony
9 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.