Podwójny transfer Chelsea naprawdę blisko. Agent w drodze do Londynu

rok temu
Podwójny transfer Chelsea naprawdę blisko. Agent w drodze do Londynu

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio i „The London Evening Standard” agent Edina Džeko, Irfan Redžepagić, uda się dzisiaj do Londynu na rozmowy z przedstawicielami Chelsea.

Podwójny transfer Emersona Palmieriego i Džeko z Romy do Chelsea jest naprawdę możliwy. Kluby mają być w ciągłym kontakcie i o ile do niedawna „The Blues” oferowali rzymianom 55 milionów euro za dwójkę zawodników, teraz na stole ma być 60 milionów (50 podstawy i kolejne 10 w bonusach).

Kluby są w zasadzie o krok od osiągnięcia całkowitego porozumienia. W tym momencie jedną ze spraw do uzgodnienia jest jeszcze m.in. termin płatności.

Jeśli chodzi o samych zawodników, wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele Emersona doszli już do konsensusu z Chelsea. Nieco inaczej wygląda sytuacja z Džeko, ale i to lada moment może się zmienić. Redžepagić jeszcze dzisiaj ma bowiem pojawić się w Londynie i jutro rozpocznie rozmowy z włodarzami mistrza Anglii.

Jak czytamy, to nie rozbieżności dotyczące finansów mogą okazać się największym problemem w trakcie negocjacji. Według „The London Evening Standard” Džeko zależy na klarownej deklaracji ze strony londyńczyków dotyczącej jego roli w zespole i liczby minut, jakie będzie mógł spędzić na murawie. W tym miejscu warto podkreślić, że w razie jego transferu Antonio Conte nie będzie miał możliwości korzystania z usług napastnika w rozgrywkach Ligi Mistrzów. ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio I The London Evening Standard
TAGI: Anglia Włochy AS Roma Chelsea FC Emerson Palmieri dos Santos Edin Džeko Bośnia i Hercegowina Emerson Palmieri dos Santos
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.