Balague: Tylko jedna oferta dla Sturridge’a

rok temu
Balague: Tylko jedna oferta dla Sturridge’a
fot. Liverpool FC

Według renomowanego dziennikarza, Guillema Balague, Daniel Sturridge otrzymał dotychczas tylko jedną ofertę transferu.

Angielski napastnik, który jest niezadowolony z powodu małej liczby minut, jakie otrzymuje w Liverpoolu, zdecydował się na zmianę otoczenia. Agenci Sturridge’a zaczęli prężnie działać, rozsyłając informację o możliwości sprowadzenia zawodnika do klubów z Włoch (między innymi Interu, Romy, Napoli) oraz Sevilli i Valencii.

Na przestrzeni ostatnich dni pojawiło się wiele informacji na temat przyszłości zawodnika. Mówiono między innymi o tym, że Anglik odrzucił wszystkie propozycje z Włoch i chce zostać wypożyczony jedynie do Sevilli, jednak według Balague, to nieprawda. Jak poinformował dziennikarz, Sturridge nie otrzymał z Hiszpanii nawet konkretnej propozycji.

Według Balague w tej chwili jedyną możliwością na transfer piłkarza jest skorzystanie przez niego z oferty Interu Mediolan. Włosi zamierzają wypożyczyć zawodnika, zapewniając sobie możliwość jego pierwokupu. W przypadku nieskorzystania z oferty, 28-latek pozostanie w Liverpoolu, bo nie ma w tej chwili żadnych innych możliwości.

Doświadczony zawodnik liczy, że odejdzie na wypożyczenie do drużyny, w której barwach powróci do regularnych występów i strzelania bramek. Sturridge ma także nadzieję, że poprzez regularną grę zwiększy swoje szansę na wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji.


ŹRÓDŁO
Guillem Balague
TAGI: Włochy Anglia Daniel Sturridge Liverpool FC Inter Mediolan
Zobacz również
Składy na Milan - Empoli
8 godzin temu  
0
OFICJALNIE: Laporte 2025
9 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.