West Ham nie daje za wygraną. Walka o mistrza Europy!

12 miesięcy temu West Ham nie daje za wygraną. Walka o mistrza Europy!

Działacze West Hamu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w temacie João Mário.

Pomocnik nie cieszy się zaufaniem trenera Luciano Spallettiego, a i klub chętnie by się go pozbył, by zwolnić miejsce w budżecie płacowym i zyskać na jego sprzedaży. Liczba minut Portugalczyka na boisku może zostać jeszcze bardziej ograniczona po sprowadzeniu Rafinhii z Barcelony, dlatego także piłkarzowi transfer może wyjść na dobre. Na prowadzenie w wyścigu po piłkarza ponownie wyszedł West Ham.

„Młoty” już od jakiegoś czasu interesują się mistrzem Europy z 2016 roku i prowadzą rozmowy z mediolańczykami. Niedawno operacja stanęła pod znakiem zapytania, ponieważ w rozmowach pojawiło się pewne nieporozumienie, które chwilowo zawiesiło negocjacje. Skorzystać na tym chciała Sevilla, która również bierze pod uwagę sprowadzenie byłego gracza Sportingu, ale Anglicy zdają się opanowywać sytuację.

Według dziennikarzy „The Guardian”, West Ham postanowił przyspieszyć starania ze względu na trudną sytuację kadrową. Londyńczycy zdecydowali się pójść na rękę Interowi i zaproponowali, że w pełni pokryją pensję zawodnika. Ponadto strony szukają kompromisu w sprawie opłaty za transfer, który ma się odbyć na zasadzie wypożyczenia.

W razie czego działacze „The Irons” ustalili także „plan B”, czyli sprowadzenie Fabiána Ruiza z Realu Betis. Jest to jednak jedynie ewentualność, a priorytetem pozostaje 25-latek.

João Mário przeniósł się do Interu w 2016 roku. Ekipa z San Siro po długich staraniach zgodziła się wydać na pomocnika 40 milionów euro plus ewentualne bonusy. W obecnym sezonie Portugalczyk wystąpił w 14 spotkaniach ligowych, w których zaliczył pięć asyst.ŹRÓDŁO
The Guardian
TAGI: João Mário Naval da Costa Eduardo Fabián Ruiz West Ham United FC Inter Mediolan Real Betis Balompié Portugalia Hiszpania Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.