Polski obrońca opuszcza Szkocję

rok temu
Polski obrońca opuszcza Szkocję

Jak poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk, Krystian Nowak odchodzi z Heart of Midlothian FC.

Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” zamieścił na swoim koncie wpis, w którym przekazał informacje na temat sytuacji polskiego defensora. Nowak przebywa aktualnie w Grecji, gdzie przechodzi testy medyczne przed transferem do Panioniosu GSS.

Krystian Nowak był bohaterem zaskakującego transferu do ligi szkockiej w połowie 2016 roku, gdy zdecydował się na przyjęcie oferty „Hearts”, będąc zawodnikiem spadkowicza LOTTO Ekstraklasy, Podbeskidzia Bielsko-Biała. Umowa 23-letniego zawodnika obowiązuje jedynie do końca maja bieżącego roku, dlatego ewentualna kwota odstępnego nie powinna być zbyt wygórowana.

Wychowanek UKS SMS Łódź w pierwszym sezonie w Szkocji radził sobie przyzwoicie, pojawiając się na murawie w dziewiętnastu oficjalnych spotkaniach. Mogło się wydawać, że z czasem statystyki Polaka się poprawią, jednak po objęciu zespołu pod koniec sierpnia przez Craiga Leveina, wypadł on zupełnie z obiegu. Od tamtej pory Nowak zanotował tylko jeden występ w lidze, wchodząc z ławki rezerwowych na 21 minut w spotkaniu z Rangers FC.

Według informacji Tomasza Włodarczyka Polak przeprowadzi się do Grecji, gdzie podpisze umowę z Panioniosem. W aktualnej chwili jest to piąty zespół tamtejszej ekstraklasy, który zgodnie z informacjami Krzysztofa Stanowskiego, w najbliższym czasie powinien zakontraktować także Nickiego Bille Nielsena.  


ŹRÓDŁO
Tomasz Włodarczyk
TAGI: Polska Grecja Szkocja Krystian Nowak Panionios GSS Heart of Midlothian FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.