Z Barcelony do Atlético?!

rok temu
Z Barcelony do Atlético?!

Atlético Madryt umieściło na swojej liście życzeń nazwisko Aleixa Vidala, zawodnika Barcelony.

Przed poprzednim oknem transferowym wydawało się, że Aleix Vidal ostatecznie opuści Camp Nou. Piłkarzem zainteresowani byli działacze Sevilli oraz Napoli, ale żaden z tych klubów nie zdecydował się na wydanie 12 milionów euro. Hiszpan pozostał w Barcelonie i częściowo odzyskał zaufanie Ernesto Valverde, otrzymując minuty w ważnych spotkaniach.

Gdy Vidal miał w Hiszpanii problemy, Sevilla szybko zareagowała na sytuację i przedstawiła ofertę wypożyczenia zawodnika z możliwością wykupienia jego karty zawodniczej za osiem milionów euro, ale spotkała się ona z odmową ze strony Barcelony. W styczniu propozycję przedstawiło również Napoli, które chciało wypożyczyć piłkarza z opcją wykupienia za 10 milionów euro. „Duma Katalonii” oczekiwała 12 milionów euro.

Przed zakończeniem okresu transferowego, gdy okazało się, że nikt nie złoży oferty w wysokości 12 milionów euro, działacze Barcelony spotkali się z przedstawicielami Aleixa Vidala. Hiszpanie poinformowali go, że ze względu na przyjście Coutinho i powrót do zdrowia Ousmane Demele, może mieć problemy z uzbieraniem satysfakcjonującej go liczby minut.

Na razie jest to jedynie sytuacja hipotetyczna, dlatego Vidal nie zamierza się martwić, wiedząc o możliwości opuszczenia klubu w czerwcu. Latem Hiszpan ma ponownie kosztować 10 milionów euro i podobno na jego zakup jest zdecydowane Atlético Madryt. Wśród zainteresowanych jest także Valencia.


ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Hiszpania Atlético Madryt FC Barcelona Aleix Vidal Parreu Sevilla FC Valencia CF Włochy SSC Napoli
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.