Gattuso: Milan to nie Brad Pitt

11 miesięcy temu Gattuso: Milan to nie Brad Pitt

Gennaro Gattuso zdobył się na interesujące porównanie, ostrzegając swoich zawodników przed pojedynkiem z Udinese Calcio.

W niedzielę o godzinie 15 AC Milan zmierzy się z Udinese prowadzonym przez byłego gracza „Rossonerich”, Massimo Oddo. To pierwszy raz, gdy finaliści Mistrzostw Świata z 2006 roku staną naprzeciwko siebie jako szkoleniowcy.

- Mam bardzo wiele wspomnień związanych z Massimo Oddo. To inteligentny i zabawny gość, za którego przemawiają jego osiągnięcia. Dostał ode mnie kilka razy w twarz za zrobione psikusy, bo mieliśmy zupełnie inny sposób przygotowania się do spotkania – żartował Gattuso.

- Jutro potrzebujemy bardzo dobrego występu, żeby osiągnąć odpowiedni wynik. Udinese jest silne pod względem fizycznym, potrafią przeprowadzić bardzo szybką kontrę. Nie powinniśmy zrobić niczego złego, bo aktualnie w podobnej formie do nas jest tylko Napoli i Juventus.

- Zdaję sobie sprawę z tego, jakie mam pomysły i jak ciężką pracę wykonuje mój sztab szkoleniowy. Trzymam się twardo na nogach i staram się nie czytać zbyt wiele na swój temat, bo wiem, jak długa droga jeszcze przed nami.

- Nie możemy zapomnieć o tym, co ludzie mówili na nasz temat jeszcze przed sześcioma tygodniami. W innym wypadku zaczniemy się cofać. Nie jesteśmy Bradem Pittem. Musimy pozostać tak brzydcy, jak ja z moją brodą i ciemnymi workami pod oczami. Niektórzy mówią o zajęciu miejsca, które da nam udział w Lidze Mistrzów, ale na razie nie jesteśmy nawet w Lidze Europy – powiedział Gattuso.


ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Włochy AC Milan Udinese Calcio Gennaro Ivan Gattuso Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.