Ośmiu najlepszych napastników świata według Ancelottiego

12 miesięcy temu
Ośmiu najlepszych napastników świata według Ancelottiego
fot. FotoPyk

Harry Kane, Lionel Messi, Luis Suárez, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Neymar, Edinson Cavani i Kylian Mbappé - to według Carlo Ancelottiego najlepsi napastnicy świata.

Ancelotti w rozmowie z „Corriere dello Sport” omówił między innymi szanse poszczególnych klubów na szanse na awans w Lidze Mistrzów. Zatrzymał się przy tym na dwumeczu Juventus - Tottenham.

- Finał jest celem Juventusu. W tym roku jednak trafić do Kijowa znacznie trudniej. Walka jest bardziej wyrównana. Siłę Juventusu stanowi obrona. Solidność i regularność. To zespół, który bardzo rzadko nie trafia z podejściem do meczu, a jeszcze rzadziej zdarza się to w dłuższym okresie. Nawet jeśli ma problemy na boisku, to osiąga rezultaty, tak jak ostatnio.

- Nie będzie jednak lekko Juventusowi w meczach przeciwko Tottenhamowi. Harry Kane jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Tak jak Lionel Messi, Luis Suárez, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Neymar, Edinson Cavani i Kylian Mbappé - stwierdził doświadczony szkoleniowiec.

58-letni trener obecnie robi sobie przerwę w pracy po rozstaniu z Bayernem Monachium. Przypomnijmy, że wcześniej Włoch trzy razy sięgał po trofeum Ligi Mistrzów - dwukrotnie z Milanem, raz z Realem Madryt.


ŹRÓDŁO
Corriero dello Sport
TAGI: Carlo Ancelotti Trenerzy Włochy Harry Edward Kane Lionel Andrés Messi Luis Alberto Suárez Díaz Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Robert Lewandowski Edinson Roberto Cavani Gomez Kylian Mbappé Lottin
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.