Polski bramkarz jak Ceni i Chilavert. Piękny gol! [WIDEO]

12 miesięcy temu
Polski bramkarz jak Ceni i Chilavert. Piękny gol! [WIDEO]

Podczas bieżącego weekendu polski bramkarz, Piotr Smołuch, popisał się pięknym trafieniem z rzutu wolnego.

Dotychczas nazwiska najbardziej szalonych bramkarzy na świecie wiązały się zwykle z Ameryką Południową lub Meksykiem. José Luis Chilavert, Rogério Ceni, René Higuita czy Jorge Campos charakteryzowali się nie tylko wielkimi umiejętnościami bronienia, ale mieli w sobie wiele szaleństwa. Pierwsi dwaj znakomicie wykonywali stałe fragmenty gry, trzeci wpisał się do historii obronami w stylu skorpiona, a ostatni z nich uwielbiał dryblować i zapędzać się z piłką nawet na połowę rywala.

Naturalnie wspomniana czwórka to bramkarze legendarni, o których słyszała większość sympatyków futbolu. Podczas bieżącego weekendu nieśmiało nawiązał do nich bramkarz rezerw Miedzi Legnica, Piotr Smołuch, który wpisał się na listę strzelców podczas meczu towarzyskiego z Polonią Leszno.

Spotkanie zakończyło się wygraną 5-0 rezerw zespołu z zaplecza LOTTO Ekstraklasy, ale najważniejszym wydarzeniem było zdecydowanie trafienie Smołucha. Piłka przy rzucie wolnym została ustawiona około szesnastu metrów od bramki rywali, a 22-letni bramkarz z dużą precyzją i siłą skierował ją do siatki rywali.

Wychowanek Zagłębia Lubin przeniósł się do Miedzi Legnica przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017 z Olimpii Kowary. Dotychczas 22-latek nie miał okazji do pokazania się na pierwszoligowych boiskach, ale bardzo regularnie ma szansę do występów w trzecioligowych rezerwach.

Poniżej trafienie Smołucha:ŹRÓDŁO
Miedź Legnica
TAGI: Polska Miedź Legnica Piotr Smołuch Polonia Leszno Wideo
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.