Conte po sromotnej porażce Chelsea z Watfordem

rok temu
Conte po sromotnej porażce Chelsea z Watfordem
fot. FotoPyk

Antonio Conte opowiedział o swoich odczuciach po meczu Chelsea z Watfordem (1-4).

Posada Antonio Conte prawdopodobnie zawisła na włosku. Sytuacja włoskiego szkoleniowca jest na tyle trudna, że niektórzy spośród bukmacherów postanowili wycofać możliwość założenia się o to, że we wtorek straci on posadę w Chelsea.

Atmosfera w gabinetach działaczy Chelsea musi być aktualnie bardzo nerwowa. Od początku sezonu „The Blues” nie prezentują się na miarę oczekiwań, a dwa ostatnie spotkania mogły przelać czarę goryczy. 

- Oni zasłużyli na wygraną w tym spotkaniu i myślę, że słuszne jest powiedzenie tego. Staraliśmy się coś zrobić, ale było to dla nas dzisiaj bardzo, bardzo trudne. 

- Jest wiele powodów, dla których dzisiaj mieliśmy sporo problemów, ale nie powinniśmy teraz szukać wymówek. Nasi przeciwnicy zasłużyli na wygraną. Teraz musimy zacząć ponownie ciężko pracować i postarać się o poprawę.

- Musimy w obecnym sezonie wiele walczyć, jeśli ktoś tego nie rozumie, nie rozumie piłki nożnej. To nie jest prosta gra. Mieliśmy naprawę zły dzień, przeciwnicy zasłużyli na ten rezultat i musimy się z tym pogodzić.  Powinniśmy przyjrzeć się naszym błędom i sprawić, by nie przydarzyły się w przyszłości.

- Dzisiaj zagraliśmy bez typowego napastnika. Nie chcę oceniać naszych ruchów na rynku transferowym. Najważniejszym zadaniem dla mnie jest wyciągnięcie maksimum z piłkarzy, których posiadam w kadrze – powiedział Conte.


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Włochy Anglia Chelsea FC Watford FC Antonio Conte Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.