Bayern, Liverpool, Manchester United... Wszyscy chcą skrzydłowego!

rok temu
Bayern, Liverpool, Manchester United... Wszyscy chcą skrzydłowego!

Wszystko wskazuje na to, że latem będziemy świadkami wielkiej rywalizacji o podpis Christiana Pulisica.

Jak podaje „Daily Mail” obecnie zainteresowanie młodą gwiazdą Borussii Dortmund wykazują głównie trzecj giganci - Bayern, Liverpool oraz Manchester United.

Ten pierwszy już od dłuższego czasu widzi w 19-letnim Amerykaninie zawodnika, który przez wiele sezonów może stanowić o ofensywnej sile monachijskiej drużyny. Jego potencjalną przeprowadzkę do tego drugiego uprawdopodabnia z kolei fakt, iż za wyniki „The Reds” odpowiada Jürgen Klopp, który wcześniej przez wiele sezonów pracował w BVB. MU dołączył do grona głównych zainteresowanych jako ostatni.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy każdy z tych klubów może przejść do konkretnego działania już latem. Z racji tego, że Pulica chce kilka zespołów oraz z uwagi na to, iż BVB nie chce się z nim żegnać (kontrakt do 30 czerwca 2020 roku), jeśli transakcja faktycznie zostanie zawarta, Amerykanin może zostać bohaterem naprawdę dużego transferu.

20-krotny reprezentant USA trafił do Dortmundu w 2015 roku. Od tamtej pory zanotował on 81 występów w barwach pierwszej drużyny Borussii. Strzelił w nich 11 goli i zaliczył 15 asyst. Jeśli chodzi o trwający sezon, na jego koncie są trzy bramki i dwa ostatnie podania w rozgrywkach Bundesligi.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Christian Mate Pulisic Stany Zjednoczone Niemcy Anglia Borussia Dortmund Anglia Bayern Monachium Manchester United FC Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.