Możliwy wielki powrót do reprezentacji Włoch!

rok temu
Możliwy wielki powrót do reprezentacji Włoch!

Zgodnie z doniesieniami włoskich mediów Mario Balotelli może wrócić do reprezentacji narodowej.

Kilka dni temu włoska federacja poinformowała, że za wyniki ekipy z Półwyspu Apenińskiego będzie odpowiadał w najbliższym czasie Luigi Di Biagio, który został mianowany tymczasowym selekcjonerem. 46-latek na pewno poprowadzi Włochów w spotkaniach towarzyskich z Argentyną (23 marca) oraz Anglią (27 marca).

Co warte podkreślenia, jeśli „Azzurri” (którzy nie zakwalifikowali się na tegoroczny mundial) pokażą się w nich z dobrej strony, Di Biagio może zostać selekcjonerem na stałe. Wtedy tamtejszy związek będzie szukał tylko nowego szkoleniowca reprezentacji U-21, z którą Di Biagio związany jest od 2013 roku.

31-krotny reprezentant Włoch i były zawodnik m.in. Interu czy Romy z całą pewnością ma swój pomysł na kadrę i niewykluczone, że w najbliższych meczach zobaczymy w niej kilka nowych twarzy. Według „Corriere dello Sport” możliwe są też powroty, a bohaterem jednego z nich będzie prawdopodobnie Balotelli.

27-letni napastnik, który obecnie jest zawodnikiem Nice, po raz ostatni wystąpił w kadrze w 2014 roku. Jego przygoda z nią zakończyła się na meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata z Urugwajem (0:1). Przypomnijmy, że Włosi na organizowanej przez Brazylię imprezie nie zdołali wyjść z grupy.

W sumie Balotelli rozegrał w reprezentacji 33 spotkania, w których strzelił 13 goli.  

W tym sezonie napastnik zdobył dla Nice 19 bramek w 25 meczach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Włochy Francja OGC Nice Mario Barwuah Balotelli
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.