Agent: De Bruyne chce tam zagrać

12 miesięcy temu
Agent: De Bruyne chce tam zagrać

Kevin De Bruyne ma w swoich planach zakończenie kariery piłkarskiej w konkretnym miejscu.

Obecny sezon jest wręcz wyśmienity dla pomocnika. Belg stanowi jedno z najważniejszych ogniw układanki menedżera Pepa Guardioli i to w dużej mierze dzięki niemu Manchester City tak pewnie zmierza po mistrzostwo Anglii. Niedawno De Bruyne podpisał nową umowę z „Obywatelami”, która obowiązuje do połowy 2023 roku. Choć przed 26-latkiem jeszcze długa kariera, jego przedstawiciel twierdzi, że gracz ma już plan na jej zakończenie.

- Kevin kilkukrotnie był na wakacjach w Ameryce, on wręcz uwielbia tej kraj, tamtejszą kulturę. Właśnie dlatego świętował swój wieczór kawalerski tam, w Las Vegas. Często rozmawiamy o zakończeniu kariery w Major League Soccer - powiedział Patrick De Koster.

Zdaniem agenta, kibice City mogą jednak odetchnąć z ulgą, ponieważ zawodnik ani myśli opuszczać Etihad Stadium już teraz.

- Potencjalne kluby? Wiecie, na razie nie ma o czym spekulować, Kevin jest u szczytu swojej kariery, nie na jej końcu. Kluby z Chin też z pewnością będą patrzeć na niego z utęsknieniem. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie go grającego w Chinese Super League.

De Bruyne pokazał na co go stać w sobotnim meczu z Leicester City, kiedy to zaliczył asysty przy trzech pierwszych golach swojego zespołu. Na ten moment ma na koncie siedem goli i 14 asyst w samej Premier League, co stawia go na pozycji lidera klasyfikacji pod względem kluczowych podań.ŹRÓDŁO
Sport Bild
TAGI: Kevin De Bruyne Patrick De Koster Manchester City FC Belgia Stany Zjednoczone Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.