Transfer Arturo Vidala? Chilijczyk komentuje

rok temu
Transfer Arturo Vidala? Chilijczyk komentuje
fot. FotoPyk

Arturo Vidal zapewnił, że wbrew pojawiającym się spekulacjom, nie zastanawia się nad odejściem z Bayernu Monachium.

Mistrzowie Niemiec w poprzednim miesiącu ogłosili pozyskanie nowego środkowego pomocnika, Leona Goretzki. Reprezentant Niemiec po zakończeniu aktualnego sezonu wypełni swój kontrakt z Schalke Gelsenkirchen i bez żadnych opłat przeniesie się do Bayernu Monachium. Według mediów ten transfer oznacza, że z ekipy „Die Roten” odejdzie Arturo Vidala.

Już przed kilkoma miesiącami w mediach zaczęto pisać, że działacze z Monachium mają dość kolejnych wybryków Vidala i chcieliby się go pozbyć przyszłego lata. Chilijczyk w mediach jest łączony z przeprowadzką do Premier League, gdzie miałyby się nim interesować zespoły Chelsea i Manchesteru United, ale sam jest daleki od okazywania entuzjazmu na temat ewentualnego odejścia. Zawodnik przyznał, że o wiele prościej wyobrazić mu sobie podpisanie nowego kontraktu.

- Nie bez powodu gram dla tego zespołu. Nie zastanawiam się nad transferem. W Monachium czuję się bardzo dobrze. Oczywiście chciałbym przedłużyć kontrakt [obecny wygasa w 2019 roku – przyp. red.]. Jest to dla mnie opcja. Również moje dzieci są bardzo szczęśliwe w Niemczech – przyznał 30 latek.

W aktualnym sezonie wychowanek Colo-Colo zdobył już sześć bramek i dwie asysty w 18 występach w Bundeslidze. Były gracz Juventusu powiedział na ten temat: „Nie wiem, czy wcześniej byłem tak dobry. Jedno jest pewne; czuję się bardzo dobrze, szczególnie pod względem fizycznym. Nie mam problemów z kontuzjami, co również mi pomaga”.


ŹRÓDŁO
Sport1
TAGI: Niemcy Anglia Chile Arturo Erasmo Vidal Pardo Bayern Monachium Manchester United FC Chelsea FC
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0164 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.