OFICJALNIE: AC Milan i Puma podpisały umowę

rok temu
OFICJALNIE: AC Milan i Puma podpisały umowę

Dzisiaj ogłoszono (i zarazem potwierdzono pojawiające się od dłuższego czasu spekulacje) nawiązanie współpracy pomiędzy AC Milan a firmą PUMA.

Informacja pojawiła się na oficjalnej stronie włoskiego zespołu. Od 1 lipca 2018 roku PUMA stanie się partnerem „Rossonerich", ich globalnym dostawcą technicznym oraz oficjalnym partnerem licencyjnym.

Sytuację skomentował przedstawiciel firmy PUMA, Bjørn Gulden.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy współpracować z AC Milan. To jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii tego sportu. Ma dużą, globalną grupę fanów, a koszulka Milanu jest jedną z najbardziej kultowych w dziejach piłki nożnej. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowego rozdziału, jakim jest nasza współpraca z tą legendarną drużyną.

Swoje zadowolenie wyraził także Marco Fassone, dyrektor generalny Milanu.

- Z przyjemnością ogłaszam partnerstwo z firmą PUMA, z którą łączy nas pasja do sportu oraz te same piłkarskie wartości. Wykazujemy dla siebie ogromny szacunek i wierzę, że w ciągu najbliższych kilku lat będziemy wspólnie iść wyznaczoną strategiczną drogą, dążąc do osiągnięcia nowych celów na boisku, jak i poza nim.

PUMA to stały współpracownik wielu piłkarskich zespołów. Przedstawiciel Serie A dołącza do grona, do którego przynależą m.in. Borussia Dortmund, Arsenal, reprezentacje Szwajcarii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Kamerunu, Czech, Austrii, Ghany oraz niebawem Senegalu.

To firma będąca jedną z wiodących marek sportowych na świecie. Projektuje, wprowadza na rynek i sprzedaje obuwie, odzież i akcesoria, które cieszą się sporym uznaniem.

Pierwsze trykoty na mocy współpracy Milanu z nową firmą zostaną stworzone na sezon 2018/2019. Tym samym klub z San Siro kończy wieloletnią przygodę z przedsiębiorstwem Adidas, mającą początek w roku 1998.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.