Real Madryt ma problem. „Królewscy” boją się o Viníciusa Júniora

11 miesięcy temu Real Madryt ma problem. „Królewscy” boją się o Viníciusa Júniora
fot. Gilvan de Souza / Flamengo

Jak podaje „Marca”, Real Madryt poważnie obawia się o zdrowie Viníciusa Júniora.

Mistrzowie Hiszpanii zapewnili sobie transfer Brazylijczyka już kilka miesięcy temu. „Królewscy” zaoferowali za niego Flamengo 45 milionów euro. Z racji tego, że atakujący, który najczęściej występuje na lewym skrzydle, jest jeszcze niepełnoletni, jego przeprowadzka na Santiago Bernabéu została przesunięta w czasie. Według „Marki” od momentu dojścia do porozumienia z brazylijskim klubem madrytczycy mocno przeżywają każdy występ młodego zawodnika.

Wśród działaczy Realu panuje przekonanie, że po ogłoszeniu wielkiego transferu Viniciusa stał się on głównym celem do niesportowych ataków dla rywali Flamengo. Przeciwnicy nie oszczędzają 17-latka, co można było zaobserwować m.in. w trakcie sobotniego meczu rozgrywek stanowych z Botafogo (3:1).

W tym momencie Real oczywiście nie może nic zrobić. Madrytczycy przekazują jedynie Brazylijczykowi wskazówki dotyczące pracy nad tężyzną fizyczną, licząc, że do lata nie odniesie on żadnej poważnej kontuzji.

Choć początkowo wydawało się, że po letnich przenosinach do Madrytu Vinicius natychmiast zostanie z powrotem wypożyczony do Flamengo, szanse na to są coraz mniejsze. Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że „Królewscy” będą dążyć do natychmiastowego włączenia go do swojego pierwszego zespołu.
ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Hiszpania Brazylia Real Madryt CF Flamengo Rio de Janeiro Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.