OFICJALNIE: Nowy klub Gołębiewskiego

12 miesięcy temu
OFICJALNIE: Nowy klub Gołębiewskiego
fot. Korona Kielce

Walcząca o powrót na poziom centralny Kotwica Kołobrzeg ogłosiła pozyskanie trzech nowych piłkarzy.

Kotwica Kołobrzeg jest zeszłorocznym spadkowiczem z II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce), ale ma nadzieję, że już po jednym roku na trzecioligowych murawach uda jej się powrócić na szczebel centralny. Pomóc w tym mają dokonane w poniedziałek wzmocnienia.

Po siedemnastu kolejkach aktualnego sezonu III ligi, grupy drugiej, Kotwica zajmuje trzecią pozycje w lidze ze stratą pięciu oczek do prowadzącej Elany Toruń. Przed kołobrzeżanami znajduje się również szczeciński Świt Skolwin, a po rozegraniu zaległego spotkania wyprzedzić ich może również Bałtyk Gdynia. 

Działacze Kotwicy postanowili wzmocnić drużynę zawodnikami z przeszłością w wyższych klasach rozgrywkowych lub przynajmniej na poziomie trzeciej ligi. Najgłośniejszym nazwiskiem zakontraktowanym w poniedziałek jest zdecydowanie Daniel Gołębiewski. 30-latek rozegrał w przeszłości niemal 130 spotkań w LOTTO Ekstraklasie, zdobywając 20 bramek. Napastnik grał między innymi dla Polonii Warszawa, Górnika Zabrze, Korony Kielce czy ostatnio Widzewa Łódź.

Linię pomocy Kotwicy wzmocni Krzystof Wołkowicz, który przez większość dotychczasowej kariery grał dla GKS-u Katowice. Na zapleczu Ekstraklasy 23-latek rozegrał ponad 130 meczów. W ostatniej rundzie reprezentował Wigry Suwałki.

Ostatnim z transferów kołobrzeżan jest Przemysław Przysowa ze Świtu Nowego Dworu Mazowieckiego. 23-letni boczny defensor jest wychowankiem Legii Warszawa, ale nigdy w niej nie zadebiutował, reprezentując między innymi Mazur Karczew czy ŁKS 1926 Łomża.


ŹRÓDŁO
Kotwica
TAGI: Oficjalnie Polska Kotwica Kołobrzeg Daniel Gołębiewski Krzysztof Wołkowicz Przemysław Przysowa
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.