Były gracz Chelsea zagrał dla zespołu z Klasy A

11 miesięcy temu Były gracz Chelsea zagrał dla zespołu z Klasy A

Zgodnie z informacjami „futmal.pl”, Emmanuel Sarki zagrał w sobotę w meczu towarzyskim Piłkarza Podłęże.

Niegdyś Emmanuel Sarki błyszczał w barwach występującej na poziomie LOTTO Ekstraklasy Wisły Kraków, ale aktualnie już od roku pozostaje bezrobotny. Reprezentant Haiti do początku 2017 roku występował w AEL-u Limassol, ale po opuszczeniu Cypru przez długi czas nie potrafił znaleźć sobie nowego pracodawcy.

W poprzednią sobotę kibice zebrani na spotkaniu sparingowym Piłkarza Podłęże z Kmitą Zabierzów mogli poczuć się nieco zszokowani, gdy zobaczyli w barwach drużyny z szóstego poziomu rozgrywkowego gracza z przeszłością w Chelsea. Zgodnie z informacjami „futmal.pl”, Sarki wyróżniał się na boisku i był jednym z najlepszych graczy na murawie.

Nie należy się jednak spodziewać, że 30-letni zawodnik zagości na tym poziomie na dłużej. W ostatnim czasie gracz urodzony w Nigerii przebywał na testach w Bytovii Bytów. Jego usługami ma być zainteresowany jeden z pierwszoligowych zespołów (drugi poziom rozgrywkowy), a gościnny występ mógł być związany z chęcią złapania rytmu meczowego.

Emmanuel Sarki trafił do pierwszego europejskiego klubu w 2004 roku, gdy związał się z FK Lyn. Podczas pobytu w Norwegii wzbudził zainteresowanie Chelsea, ale nigdy nie przebił się przez jej zespół rezerw. Karierę kontynuował w takich drużynach, jak: KVC westerlo, Waasland-Beveren czy FC Ashdod. W barwach „Białej Gwiazdy” grał w latach 2013-2016.


ŹRÓDŁO
futmal.pl
TAGI: Polska Nigeria Haiti Emmanuel Sarki Piłkarz Podłęże Kmita Zabierzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.