GKS Katowice zainteresowany napastnikiem z przeszłością w Eredivisie!

11 miesięcy temu GKS Katowice zainteresowany napastnikiem z przeszłością w Eredivisie!

Jak poinformował Janekx89, GKS Katowice jest zainteresowany zakontraktowaniem Dalibora Volaša.

Rosły napastnik pozostaje aktualnie bezrobotny, bowiem pod koniec listopada na rozwiązanie jego umowy zdecydowała się Sparta Rotterdam. 30-letni zawodnik w pierwszych trzech kolejkach aktualnego sezonu ligi holenderskiej wybiegał w pierwszym zespole rotterdamczyków, ale później nie dostawał już właściwie żadnych szans do pokazania własnych umiejętności.

W ostatnich dziesięciu latach Dalibor Volaš był jednym z najlepszych napastników ligi słoweńskiej, w której reprezentował takie zespoły, jak: NK Maribor, FC Koper czy NK Celje. To właśnie w ojczyźnie był najskuteczniejszy, zdobywając 86 trafień i 22 asysty w 214 występach w lidze.

W aktualnym sezonie GKS Katowice – jak już właściwie, co roku od wielu lat – liczy na wywalczenie awansu do LOTTO Ekstraklasy. Katowiczanie znajdują się na siódmej pozycji w tabeli, jednak do drugiego miejsca dającego bezpośredni awans i znajdującej się na nim Odry Opole tracą zaledwie sześć oczek. 

Obecnie najlepszym strzelcem GKS-u jest Wojciech Kędziora, który jesienią zdobył siedem trafień na ligowych boiskach. Były gracz Termaliki ma już jednak 37 lat, dlatego katowiczanie mogą chcieć zabezpieczyć się na przyszłość transferem kogoś młodszego, kto może także zwiększyć rywalizację w zespole prowadzonym przez Jacka Paszulewicza. 


ŹRÓDŁO
Janekx89
TAGI: Polska Słowenia GKS Katowice Dalibor Volaš
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.