France Football: Ronaldo był zdecydowany na transfer. Tajemniczy SMS i zaskakująca odpowiedź prezydenta Realu Madryt

11 miesięcy temu France Football: Ronaldo był zdecydowany na transfer. Tajemniczy SMS i zaskakująca odpowiedź prezydenta Realu Madryt
fot. FotoPyk

Dziennikarze „France Football” przedstawili ciekawe informacje dotyczące niedoszłego odejścia Cristiano Ronaldo z Realu Madryt sprzed kilku lat.

Portugalczyk trafił do „Królewskich” w 2009 roku z Manchesteru United. Przed sięgnięciem po pierwszą Złotą Piłkę w koszulce Realu nie do końca był jednak zadowolony z gry w jego barwach. Według francuskich dziennikarzy w pewnym momencie Ronaldo był zdecydowany na opuszczenie Madrytu.

„Chcę przenieść się do Paryża. Tam mnie pokochają. Francuzi będą tak szczęśliwi z powodu mojej gry w ich lidze, że media zaczną prowadzić kampanię w celu mojego triumfu w Złotej Piłce” - miał napisać Portugalczyk do jednego z przyjaciół latem 2012 roku.

Jaka była reakcja prezydenta aktualnego mistrza Hiszpanii, Florentino Péreza? „Okej, znajdź mi zespół, który zapłaci 200 milionów euro. Dzięki nim kupię Leo Messiego, który zajmie twoje miejsce” - miał powiedzieć włodarz Realu w trakcie jednej z rozmów z największą gwiazdą madryckiej drużyny.

Ostatecznie Ronaldo pozostał w Hiszpanii i dość szybko zaczął kolekcjonować Złote Piłki. Od tamtej pory triumfował w plebiscycie organizowanym przez „France Football” czterokrotnie. Wcześniej zanotował w nim jedno zwycięstwo, występując jeszcze w Manchesterze United.

Z samym Realem Portugalczyk m.in. trzy razy sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów oraz zdobył dwa mistrzostwa i tyle samo Pucharów Hiszpanii.ŹRÓDŁO
France Football
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Real Madryt CF Hiszpania Francja Paris Saint-Germain FC
Zobacz również
Zimowy transfer Isco?!
wczoraj  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.