Teodorczyk: To świetnie, że się mną interesują!

12 miesięcy temu
Teodorczyk: To świetnie, że się mną interesują!
fot. FotoPyk

Łukasz Teodorczyk opowiedział na łamach hiszpańskich mediów o swoim stosunku do zainteresowania Sevilli.

Dla polskiego napastnika poprzedni sezon był najlepszym w dotychczasowej karierze. 26-latek został wówczas wypożyczony do Anderlechtu z Dynama Kijów i od razu prezentował znakomitą formę strzelecką. W całych poprzednich rozgrywkach Teodorczyk zanotował 30 trafień oraz pięć asyst w 53 występach.

W aktualnym sezonie Polak nieco spuścił z tonu, notując dotychczas cztery bramki i trzy asysty w 27 spotkaniach, ale nie zraziło to zespołów z lepszych lig, które nadal zabiegają o jego sprowadzenie. Otwarcie o chęci kupna Teodorczyka wypowiadał się właściciel FC Nantes, Waldemar Kita, ale snajper jest również łączony z hiszpańską Sevillą.

Dziennikarze „Estadio Deportivo” skontaktowali się z graczem Anderlechtu, by zapytać go o ewentualną chęć występów w LaLiga. Polak odpowiedział: „Zainteresowanie Sevilli to świetne wieści. Nie mogę powiedzieć nic więcej na temat ukazujących się publikacji, dlaczego miałbym to zrobić? Przedłużyłem mój kontrakt z Anderlechtem do końca czerwca 2020 roku i zrobiłem to z konkretnego powodu, bo wierzę, że tutaj jest moja przyszłość”.

- Przekazałem moim przedstawicielom, by informowali mnie jedynie o konkretnych ofertach. Jeśli Anderlecht żąda za moją kartę zawodniczą 20 milionów euro, to fantastycznie – im więcej bramek strzelę, tym wyższa będzie opłata za odejście! – powiedział Teodorczyk.


ŹRÓDŁO
Estadio Deportivo
TAGI: Polska Hiszpania Belgia Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht Sevilla FC
Zobacz również
Mączyński blisko nowego klubu?!
2 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.