Z Realu Madryt do Serie A?!

11 miesięcy temu Z Realu Madryt do Serie A?!

AS Roma chce pozyskać José Ignacio Fernándeza Iglesiasa, znanego jako Nacho.

28-latek spędził całą dotychczasową karierę w barwach Realu Madryt, w którego akademiach się wychowywał, wkrótce może jednak zmienić barwy klubowe. W obecnym sezonie urodzony w Madrycie obrońca jest podstawowym graczem „Królewskich”, a jego dobre występy nie umknęły uwadze innych ekip. Zainteresowany sprowadzeniem gracza jest choćby dyrektor sportowy Romy, Monchi.

„Corriere dello Sport” informuje, że dobrze znany ze swojej pracy w Sevilli działacz jest pod sporym wrażeniem umiejętności zawodnika. Monchi chce wykorzystać swoje znajomości w Hiszpanii, by przekonać obrońcę do przeprowadzki na Stadio Olimpico. „Giallorossim” imponuje przede wszystkim to, że Nacho z powodzeniem może grać na wszystkich pozycjach w defensywie, dlatego byłby sporym ułatwieniem dla trenera.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Roma stara się pozyskać Nacho. Monchi chciał sprowadzić do stolicy Włoch już zeszłego lata, wtedy jednak ta sztuka mu się nie udało. Teraz liczy, że tym razem negocjacje zakończą się powodzeniem.

Kontrakt Nacho wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku. Jeśli nie zostanie on przedłużony, może być to jedna z ostatnich okazji dla Realu, by oddać wychowanka za wyższą kwotę. Sprzedaż niektórych graczy może być też potrzebna, jeśli potwierdzą się informacje o planowanej rewolucji w składzie madrytczyków. Pytanie, czy dotknie ona także Nacho.

Hiszpan wystąpił w obecnym sezonie już w 30 meczach we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie udało mu się zdobyć cztery bramki.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Nacho José Ignacio Fernández Iglesias AS Roma Real Madryt CF Hiszpania Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.