Four Four Two: 10 najgorszych piłkarzy w historii Premier League

11 miesięcy temu Four Four Two: 10 najgorszych piłkarzy w historii Premier League
fot. Arsenal

Magazyn „Four Four Two” w ostatnich dniach regularnie zamieszczał kolejne części rankingu przedstawiającego najgorszych graczy w dziejach Premier League. Teraz przyszedł czas na czołową dziesiątkę.

Przypomnijmy, że zestawienie, w którym w sumie znalazło się 50 zawodników, otworzył Radamel Falcao. Na 46. pozycji sklasyfikowany został były gracz Lecha Poznań, Aleksandyr Tonew, a na 23. 37-krotny reprezentant Polski, Grzegorz Rasiak. TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ wszystkie lokaty.

W pierwszej dziesiątce nie brakuje piłkarzy, którzy w przeszłości występowali m.in. w Arsenalu, Chelsea czy Manchesterze United. „Czerwone Diabły” mają w niej nawet dwóch przedstawicieli - Bebé oraz Massimo Taibiego.

Za najgorszego zawodnika w historii Premier League „FFT” uznało Aliego Dię. Senegalczyk w 1996 roku trafił do Southampton. Napastnik twierdził, że jest kuzynem George'a Weaha i to właśnie jego polecenie zawodnika (jak się okazało - sfingowane) pomogło w przeprowadzeniu transferu. Piłkarz rozegrał jedno spotkanie w angielskiej ekstraklasie, pojawiając się na murawie w meczu z Leeds United.

Najgorsi zawodnicy w historii Premier League wg „Four Four Two” [10-1]:


1. Ali Dia (Southampton);
2. Savio (West Ham);
3. Massimo Taibi (Manchester United);
4. Milton Nunez (Sunderland);
5. Jozy Altidore (Hull City, Sunderland);
6. Junior Lewis (Leicester City);
7. Bebe (Manchester United);
8. Winston Bogarde (Chelsea);
9. Igors Stepanovs (Arsenal).
10.
Bosko Balaban (Aston Villa).ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: Four Four Two Anglia Ali Dia Savio Massimi Taibi Massimo Taibi Milton Nunez Manchester United FC Arsenal FC Chelsea FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.